Hakkımızda

Alpha tez tamamen alanlarında uzman kişilerin güçlerini birleştirdiği bir oluşumdur.

Alpha Yazılım ve Danışmanlık tamamen alanlarında uzman kişilerin güçlerini birleştirdiği bir oluşumdur. Oluşan bu kadro, minimum beş yıllık tecrübeyi, bilgiyi ve hassasiyeti Alpha Yazılım ve Danışmanlık oluşumuna aktarmaktadır. Bizler için önemli olan müşteri memnuniyetinin sağlanması ve bu süreçte müşterilerimizin vazgeçilmez birer yol arkadaşı olmanın mutluluğunu yaşamaktır. Sizler için hangi hizmeti alacaksanız o hizmet için alanında uzman personelimiz en iyi desteği sağlar.

Alpha Yazılım ve Danışmanlık kesinlikle müşterilerine boş vaatlerde bulunmamaktadır. Danışmanlık ve yazılım hizmetleri verilirken hatalar ve düzeltmeler illa ki çıkacaktır ancak bizi diğer kurumlardan ayıran en büyük husus bu hata ve düzeltmeler minimuma indirilerek düzeltmeler gerçekleştirilmektedir.

283-pai4685-jj-id-392158-jpeg(1)
26-jj-t-05282_2-id-140411-jpeg(1)
rawpixel-com-567026-unsplash(1)

Alpha Yazılım ve Danışmanlık 2015 yılından beri freelance olarak hizmet vermekte olup, resmi kaydımız 06 Ocak 2020 tarihinde başlamıştır. Bu tarihten itibaren kurumsallaşan bir firmadır.  Akademik çalışmalarınızda ve yazılım hizmetlerinde size en iyi desteği sağlamak için bu yola çıkmıştır. Bu yolda ilerlerken tamamen müşterilerinin çıkarlarını gözetmiş ve çözüm odaklı olmuştur. Bu konuda en büyük farkımız, müşterilerimizin bize göre hareket etmesi değil, bizim müşterilerimize göre hareket etmemizdir.

Alpha Yazılım ve Danışmanlık, tamamen profesyonel kadro ve donanımla sizlerin yanında olmaktadır. Yapılacak hizmetler konusunda yeterli ve kaliteli donanımlara sahip olup, sürekli bu hususta kendisini güncel tutmuştur. Bu nedenle akademik çalışmalarınızda ve yazılım hizmetlerinde en doğru adrestesiniz.

Alpha Tez Danışmanlığı
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 0 Ortalama: 0]